L'Oreal Colorista pink hair - Mariliis AngerTeate küll seda tunnet kui teinekord tahaks midagi oma juustega teha, aga samas neid värvimisega kahjustada väga ei tahaks. L'Oréalil tulid mõnda aega tagasi välja värvid, millega saad üheks õhtuks või mõneks nädalaks oma juustele uue välimuse anda ja nad saatsid mulle nende #valentineshair kampaani raames proovida erinevaid tooteid. L'oreal Colorista pink hair - Mariliis AngerProovisin järgi nende Balayage kit'i ja tegin mõned heledamad salgud juustesse ning värvidest läksid seekord käiku hot pink ja pink spray juuksevärvid. Vahelduseks on väga kena mõnda teist tooni oma juustes näha. Nagu näete, siis hakkavad need spray värvid ka tumedatele juustele väga hästi peale :)

L'Oreal Colorista pink hair - Mariliis AngerDressipluus - SIIT / Sweater - HERE

Kui ka keegi teist soovib oma välimust natuke muuta, siis loosin välja kolm kotti L'Oréal Colorista tooteid :)L'Oreal Colorista - Mariliis Anger

Kotikestes leidub:

3 spray juuksevärvi (värvid hot pink, pink ja lavender)
3 väljapestavat juuksevärvi (värvid purple, dirty pink ja pink)
Bleach ja Balayage kit

 

Loosis osalemiseks pane Like Mariliis Anger blogi Facebooki lehele (SIIN), jaga loosi pilti (SEDA) ning tagi kommentaaridesse kedagi, kes võiks ka sellest loosist huvitatud olla :)

L'Oreal Colorista - Mariliis AngerVõitja selgub nädala pärast ehk 19.veebruar!

 
Loe edasi

Mariliis Anger

Vaatasin Ebays ringi ja mulle jäi palju ilusaid ja omapäraseid meigipintselid silma ning otsustasin parimaid ka teiega jagada. Siin on 10 ilusat pintslit, millel on ka väga hea hind - minu lemmikud on 4 ja 6.
PS! Kui tellite need ja kohale jõudes selgub, et nende kvaliteet ei ole siiski nii hea kui võiks olla, siis saate neid kasutada dekoratiivselt meigilaual :)

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10

I was browsing around in Ebay again and found so many pretty makeup brushes and I just knew I had to share them with you aswell. Here are 10 pretty makeup brushes with very good prices - my favorite ones are 4 & 6.
PS! If you order them and realize they aren't what you expected (the quality isn't that great) then they still make a pretty cool vanity table decoration :)

 
Loe edasi

Mariliis AngerCoat - Mohito / Sweater - HERE / Shirt - Vero Moda / Bag - Reserved / Boots - ShuMariliis AngerMariliis AngerMariliis AngerMariliis Anger

 
Loe edasi

Mariliis Anger

Jacket - HERE / Pants - H&M / Boots - HERE / Scarf - HERE / Bag - HERE

Mariliis AngerMariliis AngerMariliis AngerMariliis Anger

 
Loe edasi

Cheap jewellery necklace simple - Mariliis Anger1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9

Mõnikord ei ole sul vaja muud kui lihtsat kaelakeed, et anda oma välimusele see viimane lihv. Valisin välja üheksa ilusat komplekti, millest ükski ei maksa üle 5€. Mu lemmikud on 2, 6 ja 7 :)

Sometimes all you need is a simple necklace to make the outfit. I picked out nine pretty sets that are all under 5€. My favorites are 2, 6 and 7 :)

 
Loe edasi