Esiletõstetud toode
Käevõru roosa kvartsi, mõranenud klaaspärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 15,00
Esiletõstetud toode
Käevõrude komplekt roosa kvartsi, Swarovski kristallide ja ahhaadiga.
€ 30,00
Esiletõstetud toode
Käevõru ametüsti, mõranenud klaaspärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 15,00
Esiletõstetud toode
Seemisnahkse paela ja Swarovski kristallidega käepael.
€ 15,00

Black friday fashion deals - Mariliis Anger - Must reede

Kohe on käes must reede, mis tähendab suuri allahindlusi ja seoses sellega pakuvad paljud poed terve selle nädala jooksul soodushinnaga kaupa (kuni 80% soodsamalt). Valisin välja mõned oma lemmikdiilid ning lisasin juurde ka vana ja uue hinna, et teaksite kui palju te täpselt säästate. Mu kõige lemmikum siit on see heleroosa pitsiga pidžaama komplekt, mis läks ka juba minu ostukorvi :)

Tviidjakk - enne 62€ / nüüd 25€ - SIIN
Pluus - enne 16€ / nüüd 6€ - SIIN
Teksatagi - enne 42€ / nüüd 27€ - SIIN
Sinine lilleline kleit - enne 43€ / nüüd 17€ - SIIN
Pidžaama komplekt - enne 39€ / nüüd 16€ - SIIN
Valge lipsuga kleit - enne 51€ / nüüd 21€ - SIIN
Tviidseelik - enne 34€ / nüüd 14€ - SIIN
Ülepõlve saapad - enne 90€ / nüüd 36€ - SIIN
Pärlitega teksad - enne 47€ / nüüd 19€ - SIIN

Its almost time for black friday and because of that many shops offer discounts (up to -80% off) the whole week and I have picked out some of my favorite deals. I've also added the before and after prices, so you'd know excactly how much you'd be saving. My most favorite out of all is the blush pink pajama set with lace details that I just had to order :)

Tweed blazer - before 62€ / now 25€ - HERE
Mesh top - before 16€ / now 6€ - HERE
Denim jacket - before 42€ / now 27€ - HERE

Blue dress with flowers - before 43€ / now 17€ - HERE
Pajama set - before 39€ / now 16€ - HERE
White dress with bow tie - before 51€ / now 21€ - HERE
Tweed skirt - before 34€ / now 14€ - HERE

Over the knee boots - before 90€ / now 36€ - HERE
Jeans with pearls - before 47€ / now 19€ - HERE

 
Loe edasi

Chanel boy bag cheap similar alternative dupe - Mariliis Anger

Chaneli kotid on ühed populaarsemad maailmas ja ma olen kindel, et iga naine sooviks omale ühte. Mu lemmik on "Boy", mis on klassikalise Chaneli kotikese nooruslikum variant. Otsisin, mis ma otsisin, aga ma ei suutnud leida ühtegi poodi, mis neid müüks. Küll aga jäi mulle silma SEE leht, kus on antud umbkaudsed kottide hinnad ja selle järgi jääb "Boy" hind 3600€ ning 4700€ vahele - kõik oleneb suurusest ja materjalist. Vaadates neid praeguseid ja endiseid hindu, siis on näha, et antud kott oleks väga heaks investeeringuks, sest selle hind on võrreldes varasemaga mitusada eurot tõusnud. Kuna mulle väga meeldib just selle koti kuju ja tahaksin ka omale sarnast, siis midagi ma ka leidsin - SIIN on müügil kuldsete detailidega must keskmise suurusega sarnane kott 24€, SIIN roheline 23€ eest, SIIN punane 24€ eest ja SIIN heleroosa eest 23€ eest.

Chanel bags are one of the most iconic and loved bags in the world and I'm sure every woman wishes to have one. My favorite is the "Boy" bag which is like a more youthful version of the classical Chanel bag. I did some digging, but I couldn't find any shops that sells them, so I can't give you any links. I did find THIS page that gives you approximate prices of the "Boy" bags and turns out if you want to buy one you'd have to spend about 3600 - 4600€ - depending on the size and material. If you compare the prices the bags have now and what they had before, then it clearly would be a great bag to invest in, because the prices have gone up several hundred euros. I really like the shape of the bag and wish I could have something similar to it and I found few options - from HERE you can get a medium sized black bag with gold details for 24€, from HERE a green bag for 23€, from HERE a red bag for 24€ and from HERE a blush pink one for 23€.

 
Loe edasi

Fall/winter sweaters - Mariliis AngerKuna ilmad lähevad iga päevaga vaid külmemaks, siis üks mõnus soe kampsun kulub marjaks. Valisin välja kaheksa ilusat kampsunit ja kui aus olla, siis sooviksin neid kõiki oma garderoobi. Kui need värvid, mis siin kollaažis näha on ei ole teie lemmikud, siis enamus kampsuneid on saadaval 3-4 erinevas toonis, nii et soovitan neid lähemalt uurida + paljud neist on hetkel soodushinnaga müügil! Kuna mulle väga meeldib see pärlite trend hetkel, siis tellisin omale kampsunid number 3 ja 6 ja nüüd ei jõua ma ära oodata, et need kohale jõuaks. Milline kampsun on siit sinu lemmik?

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

As it gets colder by the day a warm and cozy sweater is a must. I picked out 8 pretty sweaters for you today and I honestly wish I could have all of them. If the colours you see in this collage aren't your cup of tea, then almost every sweater comes in 3-4 different colours, so check them out + they are also on sale at moment, so you'll be getting a good deal! I really love the pearl details trend at moment, so I just ordered sweaters 3 & 6 and now I can't wait to wear them :) Which is your favorite?

 
Loe edasi

Pink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis AngerMulle on viimasel ajal hakanud seemisnahksed riided väga meeldima ja see heleroosa seelik ongi üks mu viimastest ostudest. Koos sooja kampsuni, paksude sukapükste ja seemisnahkse jakiga on see täpselt paras riietus praeguste ilmadega :)

Lately I've been really into suede and this light pink skirt is a latest addition to my wardrobe. Along with cozy sweater, warm tights and suede jacket its the perfect outfit for this weather :)

Pink suede skirt, black loose fit sweater, fall outfit - Mariliis AngerJacket - HERE / Skirt - HERE / Sweater - HERE / Boots - Shu
Watch & bracelet - Daniel Wellington (code "MARILIISANGER" will give you 15% off)Pink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis AngerDaniel Wellington - Mariliis Angerpink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis Anger

 
Loe edasi

SPEND OR SAVE - Acne Studios "Velocite" shearling jacket - Mariliis Anger Üks populaarsemaid talvejakke on lambanahkne Acne Studios "Velocite", mis näeb nii mõnus välja ja ma võin vaid ette kujutada kui soe see olla võib. Originaali saate osta SIIT 2300€ eest, kuid kui sooviksid taolist jakki, aga vähema raha eest, siis mul on paar linki, mis võiksid sulle huvi pakkuda. SIIN on saadaval üleni must jakk 68€ eest, SIIN helepruun 50€ eest, SIIN punakas 60€ eest, SIIN bordoopunane 77€ eest ja SIIN pisut lühem variant musta ja punasega 56€ eest. Mõned aastad tagasi tellisin omale taolise punase jaki (SEE), mis oli küll väga soe, aga ma siiski sain aru, et punane ei ole minu värv ja andsin selle oma õele, nüüd tahaks uut ja see must lausa kutsub mind :)

This oversized "Velocite" shearling jacket by Acne Studios is one of the most loved jackets for winter out there and I can only imagine how warm it is. You can get the original jacket for 2300€ from HERE, but If you love the look and are looking for a cheaper alternative, then I have few jackets for you to check out. You can get a black jacket from HERE for 68€, light bown from HERE for 50€, red from HERE for 60€, burgundy from HERE for 77€ and a bit shorter black jacket with red from HERE for 56€. Few years ago I had a red jacket (THIS) similar to it, but I realised that red really isn't my colour, so I gave it to my sister, but it was so warm, so I'm thinking about re-ordering it - my favorite is the black one :)

 
Loe edasi

 

Käevõrude komplekt mõranenud klaaspärlitega, Swarovski kristallide ja ahhaadiga.
€ 30,00
Käevõru päikesekivi, mõranenud klaaspärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 15,00
Seemisnahkse paela ja Swarovski kristallidega käepael.
€ 15,00
Käevõru roosa kvartsi, mõranenud klaaspärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 15,00