Esiletõstetud toode
(Kunst)nahast käepael Swarovski kristallidega.
€ 17,00
Esiletõstetud toode
Käevõru roosa kvartsi, mõranenud klaaspärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 15,00
Esiletõstetud toode
(Kunst)nahast käepael pärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 17,00
Esiletõstetud toode
Seemisnahkse paela ja Swarovski kristallidega käepael.
€ 15,00

Daniel Wellington rosegold watch cuff Mariliis Anger

Mu käekellade kollektsioon on saanud lisa uue Daniel Wellington Classic Petite Melrose (SEE) kella näol. Mu teine DW kell (SEE) on samuti Classic Petite ja nii teadsin, et tahan ka uut just sellest samast kollektsioonist. Valisin välja Melrose'i just selle kuldse rihma ja musta šifferplaadi pärast... ja see näeb lihtsalt ebareaalselt ilus välja! Kui ka sinul on uut kella vaja, siis Daniel Wellington'il on suurepärane valik ja soovitan soojalt neid kellasid. Kui leiad oma jaoks selle õige, siis kasuta nende lehel koodi MARILIISANGER, mis annab sulle 15% soodustust (kood kehtib detsembri lõpuni). Kuna jõulud ei ole enam kaugel, siis neil on saadaval ka kinkekarbid, mis saad ise kokku panna. Näiteks selline kinkekarp, kus on see sama Classic Petite Melrose kell ja kuldne käevõru on saadaval SIIN hinnaga 176€ (eraldi tellides 185€) ja kui kasutad veel minu sooduskoodi, siis saad selle komplekti kätte 150€ :)

I've added another watch to my collection and this time its the Daniel Wellington Classic Petite Melrose (THIS). My previous DW watch (THIS) is also from their Classic Petite line, so I knew I wanted another one from that collection. I picked out the Melrose, because of its rose gold strap & black dial... and it just looks unbelievably pretty! If you are also in search for a new watch, then check out DW, because they have a great selection. If you find the perfect watch for you, then use the code MARILIISANGER and get 15% off (code is valid until the end of December). Christmas isn't that far away and DW offers really beautiful gift sets that you can create yourself. For example the set with this rose gold Classic Petite Melrose watch and golden cuff is available HERE for 176€ (if you'd order them seperatly the price would be 185€) and if you use my code, then you can get the set for 150€ :)

Daniel Wellington rosegold watch cuff Mariliis Anger

 
Loe edasi

Black friday fashion deals - Mariliis Anger - Must reede

Kohe on käes must reede, mis tähendab suuri allahindlusi ja seoses sellega pakuvad paljud poed terve selle nädala jooksul soodushinnaga kaupa (kuni 80% soodsamalt). Valisin välja mõned oma lemmikdiilid ning lisasin juurde ka vana ja uue hinna, et teaksite kui palju te täpselt säästate. Mu kõige lemmikum siit on see heleroosa pitsiga pidžaama komplekt, mis läks ka juba minu ostukorvi :)

Tviidjakk - enne 62€ / nüüd 25€ - SIIN
Pluus - enne 16€ / nüüd 6€ - SIIN
Teksatagi - enne 42€ / nüüd 27€ - SIIN
Sinine lilleline kleit - enne 43€ / nüüd 17€ - SIIN
Pidžaama komplekt - enne 39€ / nüüd 16€ - SIIN
Valge lipsuga kleit - enne 51€ / nüüd 21€ - SIIN
Tviidseelik - enne 34€ / nüüd 14€ - SIIN
Ülepõlve saapad - enne 90€ / nüüd 36€ - SIIN
Pärlitega teksad - enne 47€ / nüüd 19€ - SIIN

Its almost time for black friday and because of that many shops offer discounts (up to -80% off) the whole week and I have picked out some of my favorite deals. I've also added the before and after prices, so you'd know excactly how much you'd be saving. My most favorite out of all is the blush pink pajama set with lace details that I just had to order :)

Tweed blazer - before 62€ / now 25€ - HERE
Mesh top - before 16€ / now 6€ - HERE
Denim jacket - before 42€ / now 27€ - HERE

Blue dress with flowers - before 43€ / now 17€ - HERE
Pajama set - before 39€ / now 16€ - HERE
White dress with bow tie - before 51€ / now 21€ - HERE
Tweed skirt - before 34€ / now 14€ - HERE

Over the knee boots - before 90€ / now 36€ - HERE
Jeans with pearls - before 47€ / now 19€ - HERE

 
Loe edasi

Chanel boy bag cheap similar alternative dupe - Mariliis Anger

Chaneli kotid on ühed populaarsemad maailmas ja ma olen kindel, et iga naine sooviks omale ühte. Mu lemmik on "Boy", mis on klassikalise Chaneli kotikese nooruslikum variant. Otsisin, mis ma otsisin, aga ma ei suutnud leida ühtegi poodi, mis neid müüks. Küll aga jäi mulle silma SEE leht, kus on antud umbkaudsed kottide hinnad ja selle järgi jääb "Boy" hind 3600€ ning 4700€ vahele - kõik oleneb suurusest ja materjalist. Vaadates neid praeguseid ja endiseid hindu, siis on näha, et antud kott oleks väga heaks investeeringuks, sest selle hind on võrreldes varasemaga mitusada eurot tõusnud. Kuna mulle väga meeldib just selle koti kuju ja tahaksin ka omale sarnast, siis midagi ma ka leidsin - SIIN on müügil kuldsete detailidega must keskmise suurusega sarnane kott 24€, SIIN roheline 23€ eest, SIIN punane 24€ eest ja SIIN heleroosa eest 23€ eest.

Chanel bags are one of the most iconic and loved bags in the world and I'm sure every woman wishes to have one. My favorite is the "Boy" bag which is like a more youthful version of the classical Chanel bag. I did some digging, but I couldn't find any shops that sells them, so I can't give you any links. I did find THIS page that gives you approximate prices of the "Boy" bags and turns out if you want to buy one you'd have to spend about 3600 - 4600€ - depending on the size and material. If you compare the prices the bags have now and what they had before, then it clearly would be a great bag to invest in, because the prices have gone up several hundred euros. I really like the shape of the bag and wish I could have something similar to it and I found few options - from HERE you can get a medium sized black bag with gold details for 24€, from HERE a green bag for 23€, from HERE a red bag for 24€ and from HERE a blush pink one for 23€.

 
Loe edasi

Fall/winter sweaters - Mariliis AngerKuna ilmad lähevad iga päevaga vaid külmemaks, siis üks mõnus soe kampsun kulub marjaks. Valisin välja kaheksa ilusat kampsunit ja kui aus olla, siis sooviksin neid kõiki oma garderoobi. Kui need värvid, mis siin kollaažis näha on ei ole teie lemmikud, siis enamus kampsuneid on saadaval 3-4 erinevas toonis, nii et soovitan neid lähemalt uurida + paljud neist on hetkel soodushinnaga müügil! Kuna mulle väga meeldib see pärlite trend hetkel, siis tellisin omale kampsunid number 3 ja 6 ja nüüd ei jõua ma ära oodata, et need kohale jõuaks. Milline kampsun on siit sinu lemmik?

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

As it gets colder by the day a warm and cozy sweater is a must. I picked out 8 pretty sweaters for you today and I honestly wish I could have all of them. If the colours you see in this collage aren't your cup of tea, then almost every sweater comes in 3-4 different colours, so check them out + they are also on sale at moment, so you'll be getting a good deal! I really love the pearl details trend at moment, so I just ordered sweaters 3 & 6 and now I can't wait to wear them :) Which is your favorite?

 
Loe edasi

Pink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis AngerMulle on viimasel ajal hakanud seemisnahksed riided väga meeldima ja see heleroosa seelik ongi üks mu viimastest ostudest. Koos sooja kampsuni, paksude sukapükste ja seemisnahkse jakiga on see täpselt paras riietus praeguste ilmadega :)

Lately I've been really into suede and this light pink skirt is a latest addition to my wardrobe. Along with cozy sweater, warm tights and suede jacket its the perfect outfit for this weather :)

Pink suede skirt, black loose fit sweater, fall outfit - Mariliis AngerJacket - HERE / Skirt - HERE / Sweater - HERE / Boots - Shu
Watch & bracelet - Daniel Wellington (code "MARILIISANGER" will give you 15% off)Pink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis AngerDaniel Wellington - Mariliis Angerpink suede skirt, grey suede jacket, black sweater, fall outfit - Mariliis Anger

 
Loe edasi

 

Käevõrude komplekt roosa kvartsi, Swarovski kristallide ja ahhaadiga.
€ 30,00
(Kunst)nahast käepael pärlite ja Swarovski kristallidega.
€ 17,00
Seemisnahkse paela ja Swarovski kristallidega käepael.
€ 15,00
Käevõrude komplekt mõranenud klaaspärlitega, Swarovski kristallide ja ahhaadiga.
€ 30,00