Chaneli kotid on ühed populaarsemad maailmas ja ma olen kindel, et iga naine sooviks omale ühte. Otsisin, mis ma otsisin, aga ma ei suutnud leida poodi, mis neid müüks. Küll aga jäi mulle silma SEE kasutatud kottide poodi, kus hinnad algavad 3000€ ja lõppevad ligi 9000€ juures ning see kõik oleneb suurusest ja materjalist. Tekib küsimus, et kui selline hind on juba kasutatud kotil, siis mis need veel uuena võiks maksta? Õnneks leidsin Chaneli “Boy” kotikesega väga sarnase koti Ebayst (SIIN) ja vaid 13€ eest (+ 8€ post). Seda on saadaval musta, veinipunase, tumelilla ja sügavsinisena ning materjaliks on tal samet, mis näeb mu arust kohe eriti luksuslik välja. See sügavsinine kott näeb ikka väga ilus välja ja ma mõtlen selle tellimise peale :)

Kommentaarid
M
Mari
Tõesti piinlik. Kui ei jaksa Chaneli lubada, siis leiad endale koti odavamast hinnaklassist, ei ole vaja punnitada.. ??
K
K.
Mulle väga meeldib ebay kott ja mitte selle pärast, et see oleks chaneli sarnane. ilus on! Tellisin endale nii sinise kui halli :P
H
Heleriin
Tere, need kotid on tõesti väga kenad! Aga tahtsin hoiatada, et ka ise tellisin paar aastat tagasi pildi järgi samast materjalist tumepunase koti ja selle sang (õlal olev sametine osa) määris mu valge nahalaadsest materjali tooli seljatoe, millel kott rippus ja samuti mu valge pluusi. Tasub ettevaatlik olla ja mitte lasta niiskeks minna sellel materjalil nt. Tool on siiani roosa triibuga ja pluusi pidin ära viskama :/ Siiski näevad need kotid nii ilusad välja, et mõtlen ühe sellise soetamisele :D
L
Lia
Moeblogija ülistus võltsingule on justkui … kuidas nüüd end väljendadagi- reeturlikkus? asjatundmatus? Kogu maailma moetegelased ja asjaarmastajad võitlevad odavate koopiate vastu, mis on puhas vargus, aga eestlased on ikka eestlased. :D Ehk Eestis võib ilmselgelt halva Chaneli koopiaga muljet avaldada, aga muus maailmas näeb sellise kotiga neiu lihtsalt naeruväärne wannabe välja. Odavamas hinnaklassis on palju kenasid leide, aga kui Chaneli ei jaksa osta, siis näeb replica kandmine ka totter välja.
M
M
3000 kasutatud koti eest… seda ostes peaks küll raha peale vihane olema :D
S
Suslik
Tegelikult on nii, et Chaneli kotid, nii nagu Hermés Birkinid, hoiavad oma väärtust väga hästi. Kui ma ei eksi, siis Boy kotid on Chanelil ühed kallimad, isegi kallimad kui nö klassikalised versioonid. Küll aga on iga season väljas ka erikollektsiooni versioonid. Sellepärast juhtubki, et kasutatult võib Boy olla tunduvalt kallim kui Chaneli butiigis. Chaneli kotte saab officially uuena osta ainult Chaneli butiigist. Õnneks ei ole need kotid nii haruldased kui Birkinid, mis on ”kasutatununa” peaaegu alati kallimad kui poest ostes. Ütlen ”kasutatuna”, sest eksisteerivad elukutselised Birkiniostjad, kes näevad selle vaeva ära, et kott kätte saada ja siis kopsaka lisatasu eest kohe maha müüvad ?? See sametine versioon Boyst oli minu mäletamist mööda erikollektsioonist ja naljalt seda varianti enam poest ei saa. Minu kõigi aegade suur lemmik on smaragdroheline samet Boy aga millegipärast ei suuda ma ”inspireeritud” versiooni endale osta. It’s not the real thing aga ilus on ikka ??
B
Bella
Haha, ega neid mujalt poodidest ei leia kui Chaneli butiikidest ????