Ühed populaarsemad (talve)saapad maailmas on klassikalised 6" Timberland'id. Neid on saadaval nii nahast kui seemisnahast ning nende hind jääb umbes 160€ juurde (SIIN). Kui sa ei soovi nii palju raha saabaste peale kulutada, siis olen leidnud mõned tunduvalt odavamad versioonid. Nelly pakub sarnaseid valgeid (SIIN) ja musti (SIIN) saapaid 43€ eest. Väike tiir Ebays (SIIN) ja seal on saadaval need nii roosa, camo, kollakase/pruunina, tumepruunina kui mustana ja vaid 21€ eest. Kuna tegu on unisex saabastega, siis kes soovib oma mehele sarnaseid, siis SIIT saate need tellida 34€ eest.

Mida arvate sellistest saabastest? :)
Ma ostsin omale 2 aastat tagasi valged nahast Timberlandi saapad, mida ma just mõned postitused tagasi (SIIN) kandsin. Kuigi ma ei olnud alguses väga kindel, et kas valged saapad on just kõige parem idee, sest meil on enamus ajast ikka väga sopane, siis selgus, et tegelikult on nende eest hooldamine väga lihtne. Kes mõtlevad, et kas see raha on neid väärt, siis jah ning soovitan originaale kõigile, sest tegu on maailma kõige soojemate ja mugavamate saabastega :)

Kommentaarid
2
2rand[0,1,1]
milrQo http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
H
Häly
Ma eelmine aasta ostsin ühed odavad 25 euri eest ja need andsid suht kähku otsad, nii et lõppkokkuvõtted oleks võinud kohe korralikud osta. Kuigi oleks lõpuks originaalne tahtnud, kuid tudengina käib see hind veidi ülejõu, siis leppisin odavamte Riekersi omadega, mille sain soodukaga 50 euroga kätte :D Ja nendega olen igati rahul.
A
Anita
:thumb-up: 100% nous. Ei ole mugavamaid. Toeliselt vastupidavad ja heas kaaslased. Igaljuhul eelistada originaale, selle asemel, et igal aastal uusi vuhvleid endale muretseda. :)
A
Anna
Tallinnast Narva mntlt ostsin 32 euriga eelmine aasta sarnased: pruunid ja väikese leopardimustri detailiga. Superhead saapad sügiseks ja talveks. ??