Nagu ma mainisin, siis tahtsin kodus pisut remonti teha enne beebi tulekut. Magamistoa põrand oli varasemalt kaetud lihtsalt tumeda värviga ja kuna see tuba on suhteliselt väike (alla 10 ruutmeetri), siis tahtsin midagi heledat, mis ruumi visuaalselt suuremaks ja avaramaks teeks. Panime (mulle väga meeldib me õelda, kuigi enamus ajast mina lihtsalt istusin ja vaatasin kuidas R. tööd teeb :D ) maha heleda parketi ja värvisime seinad varasema rohelise asemel valgeks ning ma olen ääretult rahul tulemusega, sest see tuba näeb nüüd nii ilus välja :) R. värvis kaks korda lae ja seinad ning ta pluusi peal olid mõned pritsmed värvi. Ma tahtsin ka abivalmis olla ja värvisin natuke radikat ning asi lõppes sellega, et ma olin ise üleni selle värviga koos, mu hommikumantel oli sellega igalt poolt koos ja muidugi sai oma osa ka põrand... ma ei tea kuidas, aga no ma vähemalt proovisin abiks olla :D 
Nüüd aga mõned enne ja pärast pildid :)

Musta kapi/riiuli peal olid mu ehted, meigiasjad, päikeseprillid jne ja seda otsustasime mitte enam kasutada, sest see lihtsalt ei sobinud uute värvidega kokku. Algselt tahtsin beebivoodit just sinna nurka panna, aga kuna siis oleks kõik ikka väga kitsaks läinud, siis otsustasime ümber ning selle asemel läks sinna hoopis peegel ning põrandale väike lambike.

Riidekapi otsas leidus kõike ja enamus sellest oli tegelikult ebavajalik. Nüüd on seal vaid mõned ajakirjad koos isetehtud savist käe/sõrmustehoidjaga (video kuidas selle tegin leiad SIIT). Less is more!

Varasemalt oli mul riietekapi kõrval 2 stanget, kus peal olid talvel mu jakid & mantlid ning suvel kantavamad kleidid. Otsustasin vaadata oma garderoobi kriitilise pilguga üle ning kõik, mida ma polnud juba mõnda aega kandnud läksid heategevusse. Nüüd on mul kapis ruumi ja samuti on piisavalt ruumi ka beebivoodile. Rääkides sellest voodist, siis sõbramehed on taaskord täiesti veendunud, et panime selle sinna neile :D

Ja ongi kõik :) Nüüd lähen aitan R. elutoa värvimisega ning aitamise all mõtlen, et istun ja vaatan pealt taaskord :D 

Kommentaarid
K
K
Mis sellest loosist sai? :D
K
Kätlin
Kassid nunnud, tuttav värk, meil läks kiisa ka beebipessa magama. Aga kui beebi koju toodi,siis kartis teda ikka tükk aega, haiget ei teinud beebile kordagi kass ja sõbrad on nüüd.