Alati kui me oma kribule riideid käisime ostmas, siis mul tekkis küsimus, et miks on tüdrukute jaoks nii suur valik ja poistele pole nagu midagi? Tegelikult hea, et poistel väga suurt valikut pole, sest muidu ma oleks raudselt hulluks läinud ja kõike kokku ostnud, aga siiski...
Tulles nüüd tagasi selle postituse juurde, siis te ei kujuta isegi ette kui kaua aega mul läks, et leida jõuluteemalisi riideid poistele, sest 99% mida ma nägin olid tüdrukutele. Kus see ausus on?!
Igastahes tuli mul tahtmine olla cheesy ja tellida üks baby's first Christmas riietus. Valisin välja 12 kifti komplekti ja kuna ma pole ainuke, kelle beebi see aasta esimesi jõule tähistab, siis otsustasin oma leide ka teiega jagada, sest äkki on ka teil täpselt üks selline riietus puudu :) Lingid leiate postituse lõpust ja muideks kõik need maksavad alla 10€. Ma unustasin kõige ägedama, Batmaniga, komplekti oma kollaaži lisada, aga selle leiate SIIT. Soovitan tellimisega kiirustada, et see ikka õigeks ajaks kohale jõuaks :)

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12

Kommentaarid
Artiklile ei ole postitatud kommentaare.