pastel bags mariliis anger käekotid suvi suvemood

Üks päev avasin ma kapi, et oma heleda riietuse juurde sobitada ka hele kott. Mu üllatus oli suur kui ma ei leidnudki ühtegi heledat kotti, sest ma olin kindel, et vähemalt üks peaks mul ikka olema, aga tuli välja, et kõik mu kotid on mustad või (tume)hallid. Kuna ilma heleda kotita ma suvel ikka ei saa, siis hakkasingi seda õiget otsima. Tellisin üleval nähtavast valikust number viie, sest see oli minu jaoks täpselt õige suurusega ning samuti meeldisid väga mulle selle värvid. Napilt pidin aga tellima koti number 9, millel on nii kiftid laseriga väljalõigatud detailid :) Tahtsin mõningaid kotte ka teiega jagada, sest kõik need on päris head diilid ja kõige kallim neist maksab vaid 28€ :)

1 (25€) / 2 (23€) / 3 (28€) / 4 (14€) / 5 (28€) / 6 (23€) / 7 (10€) / 8 (17€) / 9 (21€)

Summer is all about light and pastel colours. The other day I opened my closet and looked for a summerish bag (something light in colour) and turns out I have 0 - all my bags are either black or (dark) grey. So I started looking for the perfect one and I think I found it - I ordered number 5, because it was the perfect size and I really loved the colours aswell. Really close came the bag number 9 with laser cut out details. I wanted to share some of the bags I found with you aswell, because they are all quite good deals as the most expensive one costs just 28€ :)

Kommentaarid
M
Mariliis
Hetkel need kotid, mis mul kapis leiduvad ongi just disainerite omad - klassikalise väljanägemisega,korraliku kvaliteediga, sobivad kõigega ja juba aastaid kannan neid :) Ma ei näe selles midagi halba kui ma aegajalt soovin omale midagi uut juurde osta ja siis selle Ebayst/SheIn'ist tellin (viimases muideks on kvaliteet ikka täitsa hea ja ükski sealt tellitud kott pole ära lagunenud) :) Näiteks oleneb kõik mu tujust ja sellest, mis mulle parajasti meeldib/mis moes on. Ma lihtsalt ei taha raisata mitusada eurot mingi x koti peale ja eriti kui ma ei ole kindel, kas ja kui palju ma seda kannan üldse. Praegu mul oli täpselt selle number 5 koti tunne ja kui mulle järgmine suvi see enam ei meeldi, siis pole ka hullu, sest rahaline kaotus pole suur ja hea meelega annan selle kellelgi, kellele see meeldib :) Lademetes Hiina kärakaid mul kapis pole ja hetkel ongi mul vaid 6 käekotti kokku.
A
Ave
Ma ei mõista ühte asja. Sa oled moe blogija aga miskipärast sa ostad ainult odavat hiina cräppi. Kunstnahast ja olemaru kvaliteediga. Ma sirvin su blogi, ei tea- harjumusest vist.. miks sa ei osta selleasemel ühte korralikku disainer kotti, ehtsast nahast- ehe statement kott, mida kanda aastaid ja aastaid, selle asemel, et hiina kärakaid oma kappi lademetes laduda?