Blush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitKui ühel kleidil on taskud, siis see kuidagi automaatselt tõmbab mind juba selle poole ja kui ma seda kleiti nägin, siis teadsin, et see peab mu omaks saama. Sellel on täpselt õige pikkus, õige materjal, õige värv JA isegi taskud! Kuna mul on sünnipäev varsti tulemas, siis otsisingi selleks puhuks kleiti ja tundub, et olen selle nüüd leidnud :)

If a dress has pockets I'm instantly drawn to it, because I think it just makes the dress look extra cool and when I first laid my eyes on this dress I knew I had to get it. Love the lenght, the material, the colour AND it even has pockets! My birthday is coming up soon and I was looking for a dress for that and I think I found the perfect one for it :)Blush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitDress - HERE / Earrings - Choies / Shoes - ASOSBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleitBlush pink lace dress - Mariliis Anger - heleroosa kleit

Kommentaarid
2
2rand[0,1,1]
xvhIxb http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
2
2rand[0,1,1]
tnc2FO http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
V
Valgusest
Pildid on viimasel ajal üldse väga ülevalgustatud, tundud väga kaame ja selle kleiditooniga ei ole kahjuks kuigi ilusad pildid (sina oled ikka ilus, aga tundub et asi on valguses)
Mariliis Anger, 03. september, 2017: Ma olengi väga valge nahaga ja mulle lihtsalt ei hakka päike peale :D Kusjuures need pildid on vaid väga vähe töötlust saanud (mul on vist mingi heledate piltide faas hetkel ja mulle just meeldib), aga panen su jutu kõrva taha ja üritan muuta :)
L
Lugeja
Tükk aega häirinud, aga ei saanud varem aru - milles põhjus, nüüd sain. Sülearvutist (15'6") kogu aeg kerides just pildi piirkonda kerides läheb pilt hästi heledaks - mis tegelikult muudab pildi vaatamist päris ebamugavaks. Töö arvutis suure ekraaniga annab hiirt ekraani keskelt eemale hoida ja pilti hea kvaliteediga vaadata, aga nii kui kursor lehe keskele (kus enamasti on) satub on pilt hele. See ilmelt teema küsimus ja maitse asi, aga natuke häiriv :)
Lugeja, 05. september, 2017: https://imgur.com/a/XF6vy - vot nii
Lugeja, 05. september, 2017: Pinimisest saan aru, aga kas sul terve pilt heledamaks ei lähe? (Mul läheb mitmes arvutis ka siis kui kursos natuke pildi kõrval on). Kusjuures mõtles, et see võib olla ka teise lugeja probleem, mis pildid ülevalgustatud tunduvad. Niisama ei ole hullu, aga kui kursos on peal oleks nagu brightnessi miski 60/100 juurde pandud tavalisele pildile.
Mariliis Anger, 03. september, 2017: Kui pildi peale lähed kursoriga, siis ilmub Pinteresti ikoon sinna peale, et pilti kiirelt ja kergelt Pin'ida :) Kuna ma ise kasutan sellist võimalust päris palju ja mulle see meeldib, siis eeldasin, et ka teistele võiks see mugav olla (näiteks just retsepti postitused saavad väga palju Pin'imist).