Fall fashion long mustard yellow embroidery coat Mariliis AngerLõpuks on käes mu lemmik aeg aastast - sügis! Mulle meeldivad värvilised lehed puudel ja hommikuti see karge õhk ja see, et ilmad pole enam liiga soojad, aga samas pole ka külmad veel - aaaah, ideaalne! Rääkides tänasest riietuses, siis sinepikollane on küll igal sügisel mu lemmikvärv ja see läheb hästi kokku ka praeguse värvilise loodusega. Kuna mulle ei meeldi üleliia värvilisi riietusi kanda, siis hoidsingi ülejäänud riietuse mustana ja see värviline jakk sinna juurde oli täpselt täpp i peal :)

Finally its autumn - my favorite season! I love the colourful leaves, that crispy air in the mornings and also that the weather isn't too hot nor too cold - perfect! Talking about my outfit today, then mustard yellow is one of my favorite colours to wear, when fall arrives. I don't like my outfits too colourful, so all black outfit with a pop of colour is excactly me :)

Fall fashion long mustard yellow embroidery coat Mariliis AngerCoat - HERE / Turtleneck - Zara (similar HERE) / Jeans - H&M (similar HERE) / Boots - Shu / Bag - SheIn / Sunglasses - EbayFall fashion long mustard yellow embroidery coat Mariliis AngerFall fashion long mustard yellow embroidery coat Mariliis Anger

Kommentaarid
Artiklile ei ole postitatud kommentaare.