MARILIIS ANGER  

  29. november 2016  

2017 Kalendermärkmikud

elustiil    

Ma olen üks nendest inimestest, kellele meeldib märkmeid teha ja mitte oma telefoni vaid ikka päris märkmikku. Kuna aasta hakkab lõppema, siis olengi uue märkmiku otsingul ja kust mujalt ma seda võiks otsida kui mitte Etsy'st. Kui ka sulle meeldib märkmeid teha, siis siin on 9 kalendermärkmiku 2017 aastaks. Mõnda esikaant saad kohandada vastavalt oma soovile ja näiteks nimetähed või nime sinna peale lasta kirjutada - päris lahe või mis? Muideks nendel müüjatel on ka palju teiste kujundustega kalendreid müügil ja kui sa ei leidnud omale sobivat minu valikust, siis soovitan teil uurida nende poodides ringi. Kõik lingid leiate postituse lõpust!
Ma ei suuda hetkel otsustada, kas tellida omale kalender 1 või 5

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9

kalendermärkmik, planner, etsy

   

5 KOMMENTAARI

  26. mai 2016  

Kuluta või säästa - Elina Linardaki sandaalid

mood     kuluta või säästa

ELINA LINARDAKI PENNY LANE LEATHER SANDALS mariliis anger spend or save cheap budget version

Elina Linardaki nahast Penny Lane gladiaatorsandaalid on inspireeritud Maroko turgudest, välifestivalidest ja The Beatles'i riietuses Magical Mystery tuuril. Need on käsitsi valmistatud Kreekas, kaunistatud värviliste tuttide, poolvääriskivide ja sõbrapaeltega.  Kui kiftid need välja näevad?
Ma leidsin ta poe Etsy'st (SIIN) ja peale nende Penny Lane sandaalide on tal ka palju teisi boheemlaslike iludusi. Selle konkreetse mudeli hind on 170€, aga kelle jaoks tundub see pisut palju, siis leidsin ka rahakotisõbralikumad versioonid nendest. Neile väga sarnased sandaalid on saadaval SIIN 70€ eest ja SIIN 45€ eest.   

0 KOMMENTAARI

  18. märts 2016  

FIND OF THE DAY - humorous notebooks

   

people-i-want-to-punch-in-the-face

Mulle väga meeldib märkmeid teha ja oma ideid üles kirjutada ning kui ka sulle meeldib seda teha, siis see postitus on just sulle! Leidsin Etsy'st ühe müüja, kes teeb neid humoorikate kirjadega märkmikke.  Things I can't say out loud, Co-workers I want to punch in the face, My shit list on vaid mõned näited, mis temalt võimalik tellida on. Ühe väikse märkmiku hind on pisut alla 10€ ja postikulu natuke üle 3€.

I love taking notes and writing down ideas and if so do you, then check out these humorous notebooks. I found this seller from Etsy, who is making them and the price for one small book is just below 10€ and shipping a bit over 3€
Things I can't say out loud, Co-workers I want to punch in the face, My shit list - these are only few to name that you can order.  
f="http://www.bloglovin.com/blog/12855531/?claim=z5z36ruuna4">Follow my blog with Bloglovin</a>   

0 KOMMENTAARI