MARILIIS ANGER  

  24. oktoober 2016  

Senso "Bertina" saapad

mood     kuluta või säästa

Senso on Austraalia firma, mis tegeleb ilusate jalanõude tootmisega ja tegu on ühe mu lemmik brändiga. Näiteks nende "Bertina" poolsaapad maksavad 150€, aga kahjuks ei saa ma teile ühtegi linki anda, sest niipea kui need müügile jälle ilmuvad on nad ka välja müüdud, aga ülejäänud Senso saapad & kingad koos hindadega on leitavad SIIT. Kuna neid saapaid on võimatu saada, siis leidsin nendega sarnased saapad SIIT ja vaid 40€ eest. Kui sulle väga ei lähe see pahkluu juures väljalõigatud osa peale, aga näiteks konts meeldib, siis SIIT leiate sellised mustad ja SIIT leopardimustrilised poolsaapad 39€ eest

senso

   

0 KOMMENTAARI

  2. märts 2016  

[ LÕPPENUD ] Võida kaamera Canon PowerShot G3 X + fotokoolitus

   

canon-powershot-g3-x (1)a
Mul on väga hea meel panna käima loos, kus auhinnaks on paljude blogijate ning youtuberite poolt kiidetud ja armastatud kaamera Canon PowerShot G3 X. Tegu on suurepärase kaameraga, mis on ka minu wishlistis juba ammusest ajast ning ühel teist on võimalus see endale võita. Lisaks ootab võitjat fotokoolitus, kus räägitakse nii pildistamise algtõdedest kui ka õpetatakse, kuidas antud kaamerast maksimumi võtta (auhinna koguväärtus on ligi 1300€).
Loosis osalemiseks ei pea te tegema muud kui olema Mariliis Anger blog Facebooki lehe jälgija (SIIN) ja jagama loosi pilti (SEDA).

 

canon-powershot-g3-x (3)

Suur sensori jõudlus koos 25× supersuumobjektiiviga
Terav, 24 mm, ülilainurksuumobjektiiv koos 1,0-tüüpi sensoriga võimaldab pildistada kõiki subjekte erakordsete detailidega nii lähedalt kui ka kaugelt. Saate nii fotosid kui ka videoid tehes jäädvustada ilusa tagatausta häguga stseene ja teha selge pildiga võtteid isegi nõrgas valguses.

Canoni tippkvaliteediga optika
Tänu 25× optilisele suumile ja 9 labaga avale on mudel PowerShot G3 X täiuslik laiuvate maastike, ilusa tagatausta häguga portreede ja suure vahemaa pealt erakordsete detailide jäädvustamiseks.

Suurepärane nõrgas valguses
Nautige teravaid ja selgeid võtteid igas olukorras – isegi nõrgas valguses – tänu 1,0-tüüpi 20,2 megapikslisele CMOS-sensorile ja DIGIC 6 protsessorile.

Täiustatud videofunktsioonid edasipüüdlikele filmitegijatele
Tehke suurepäraseid erinevate kaadrisagedustega täis-HD videoid ja saage kasu meie eksperdifunktsioonidest, sh täismanuaalne juhtimine, MF teravustamisabi ja HDMI reaalajas sisend. Täiustatud 5-teljeline dünaamiline pildistabilisaator stabiliseerib teie materjali sarnaselt stabiilse kaameraga ning mitmekülgne heli salvestamine mikrofoni- ja kõrvaklapipesade kaudu aitab teil luua kvaliteetse heliga videoid.

Eksperditasemel juhtnupud aitavad teil oma loomingulisust väljendada
Suur kõrglahutusega (1620k punkti) kallutatav puutetundlik vedelkristallekraan ning laialdane valijaketaste ja kohandamissuvandite valik lasevad teil kõike juhtida ning oma loomingulisust väljendada. Kasutage puutega automaatteravustamist (Touch AF), et täpselt ja sujuvalt reguleeritud fookuskaugusega videoid teravustada ning saage kiire ligipääs olulistele seadetele kasutajasõbraliku objektiivi juhtrõnga abil. RAW-failide tugi, sisseehitatud ND-filter ja PIRNI särirežiim suurendavad teie loomingulisi valikuid.

Kaamera tehniline info on nähtav SIIN.

canon-powershot-g3-x (2)

Loos on lõppenud ning võitjaks osutus Anneli T**m! Palju õnne sulle veelkord   

0 KOMMENTAARI