MARILIIS ANGER  

  26. aprill 2017  

Lilled

mood     ostusoovitused

Kuigi see ilm pole viimasel ajal üldse kevadine (vähemalt Kuressaares) ja ma pidin isegi talve jope uuesti kapist välja võtma, siis sellegipoolest hakkab kevadine tunne vaikselt ligi hiilima. Kuna kevad ja lilled käivad ikka käsikäes, siis nii ka see aasta ning sel hooajal on eriti moes teksa + lilled. Sellist asja on tegelikult väga lihtne ja suhteliselt odav ka ise teha. Kui sul on mõni vana teksatagi või paar pükse, mis tahaks uut hingamist, siis käsitööpoodides leidub igasuguseid triigitavaid lillemotiive ning nii saad teha omale täpselt sellise eseme nagu soovid ja samas võid ka kindel olla, et mitte kellelgi teisel samasugust asja ei ole
Kuna ma tegin hiljuti oma garderoobis suurpuhastuse ja andsin ära kõik riided, millega ma viimasel ajal pole käinud, siis nüüd mul olekski mõnda uut asja vaja ning siit valikust kavatsen tellida 3, 7 ja 11 Mida kannaksid sina?

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12

kevadmood, spring fashion

   

1 KOMMENTAAR

  10. märts 2017  

pastelsed jalanõud

mood     ostusoovitused

Kevad pole enam teab mis kaugel ja see on hea ettekääne omale mõned uued jalanõud osta. Kuna pastelsed toonid ja kevad käivad käsikäes, siis lähtusingi jalatsite valikul just sellest. Mulle meeldivad väga need karvaste pallikestega jalanõud ja samuti 7 & 8. Millist neist kannaksid sina?

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

kevadmood, spring fashion, new look, sam edelman

   

0 KOMMENTAARI